Zespół cieśni nadgarstka to schorzenie, które w swojej początkowej fazie objawia się rzadkim drętwieniem i bólem palców. Z czasem dolegliwości nasilają się i uniemożliwiają spokojne przespanie nocy.

Najogólniej rzecz ujmując, mianem zespołu cieśni nadgarstka określa się zaburzenie funkcji nerwu pośrodkowego, które powstaje na wskutek przewlekłego ucisku. W przypadku zauważenia u siebie pierwszych objawów choroby należy niezwłocznie udać się do lekarza, który dobierze odpowiedni rodzaj terapii.

Należy zdawać sobie sprawę, że aby leczenie zespołu cieśni nadgarstka było w pełni skuteczne, to powinno obejmować również fizykoterapię. Chętnie pomożemy Państwu w uporaniu się z przykrymi dolegliwościami i dobierzemy odpowiednie zabiegi fizjoterapeutyczne, dzięki którym będziecie mogli wrócić do normalnego funkcjonowania.

Zajmujemy się również leczeniem rwy kulszowej oraz rwy barkowej. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w wyborze najlepszej terapii.